Slapukų naudojimo politika

Kas yra slapukai

Kaip ir beveik visose profesionaliose svetainėse, ši svetainė naudoja slapukus, tai yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, siekiant pagerinti jūsų patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes naudojame ir kodėl kartais turime saugoti šiuos slapukus. 

Slapukų išjungimas

Galite užkirsti kelią slapukų nustatymui koreguojant naršyklės nustatymus. Atminkite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus, paprastai bus išjungta tam tikra šios svetainės funkcija ir funkcijos. 

Slapukų naudojimo tikslai

  • Užtikrinti interneto svetainės funkcionalumą;
  • Tobulinti ir vystyti interneto svetainę, kad ji geriau atitiktų Jūsų poreikius;
  • Rinkti statistinę informaciją apie interneto svetainės lankomumą.
Asmeninių duomenų tvarkimas
 
Rašant svetainėje užklausą Jūs nurodate identifikacinius ir kontaktinius duomenis (pvz. vardas, pavardė, el. paštas, telefono numeris), tai daroma siekiant susisiekti su Jumis ir atsakyti į užklasą. Mes užtikriname, kad Jūsų asmens duomenys nebus parduodami, teikiami ar kitaip be teisėto pagrindo perduodami tretiesiems asmenims, taip pat naudojami kitiems tikslams, nei jie buvo surinkti. Jūsų asmens duomenis saugome ne ilgiau nei reikia šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams pasiekti ir įgyvendinti, jeigu taikomi norminiai teisės aktai nenustato kitaip.
 
uždaryti meniu